Jolanta Ziembicka

Radca Prawny, LL.M

Jolanta Ziembicka

Radca Prawny, LL.M

Jolanta Ziembicka

Radca Prawny, LL.M

Jolanta Ziembicka

Radca Prawny, LL.M

Zajmuje się obsługą przedsiębiorców polskich i zagranicznych. Prowadzi procesy sądowe, zajmuje się szeroko pojętym prawem cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa zobowiązań, prawa ubezpieczeń i prawa spółek. W zakres jej specjalizacji wchodzi również prawo nieruchomości i prawo spółdzielcze. Bliskie są jej zagadnienia dotyczące stosunków transgranicznych. Reprezentuje też podmioty w postępowaniu upadłościowym.

Członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, gdzie uzyskała tytuł LL.M. oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Stypendystka na Wydziale Prawa Uniwersytetu Essex w Wielkiej Brytanii. Ukończyła też studia podyplomowe z zakresu tłumaczeń ekonomiczno-prawnych w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu (język niemiecki).

Zna biegle języki angielski i niemiecki; w pracy zawodowej największe doświadczenie ma w obsłudze klientów niemieckojęzycznych.

Prywatnie interesuje się malarstwem, starociami i antykami, a także mentalnymi formami w fitnessie (body & mind) i zdrowym żywieniem. Jeździ na nartach, ogląda wystawy i spektakle, czyta, podróżuje.